Sofy wysuwane do spania

Sofa wysuwana do spania ze schowkiem na pufy S-10

Cena 2 150,00 zł

Sofa wysuwana do spania. Siedzisko wykonane zostało na sprężynach bonellowych, dzięki czemu jest odporne na wysiadywanie. Pod siedziskiem znajduje się pojemnik na pościel.  W boku znajduje się schowek na pufy.

Estetyczna kanapa z ciekawymi podłokietnikami A-21

Cena 1 550,00 zł

Solidnie wykonana kanapa z estetycznymi poduszkami i nietypowymi podłokietnikami. Nadaje się do codziennego spania dzięki zastosowaniu sprężyn bonellowych. Automat wyskakujący ułatwia rozładanie. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel.

Klasyczna sofa służy głównie do wypoczynku, czy to przed telewizorem, czy konsolą. Nasze sofy dodatkowo wysuwają się mogąc posłużyć do odpoczynku w nocy. Na takiej sobie śpi się głową w stronę oparcia. Materac sypialny jest ukryty zarówno pod siedziskiem, jak i wewnątrz oparcia. Takie rozwiązanie sprawia, że złożona sofa może mieć naprawdę niedużą szerokość, a dopiero wieczorem odmienić się nie do poznania.

Masz pytanie? Napisz do nas na adres kontakt@mrsofa.pl. Pomożemy Ci dopasować projekt do Twoich potrzeb i ustalić wszystkie szczegóły.