Dodatki

Mała kwadratowa pufa 35x35 cm

Cena 140,00 zł

Nieduża kwadratowa pufa. Wymiar 35x35cm sprawia, że łatwo znaleźć dla niej miejsce. Pufa posiada drewniane nóżki, które są dostępne w wielu różnych kolorach. 

Duża pufa w stylu skandynawskim

Cena 320,00 zł

Śliczna pufa w popularnym skandynawskim stylu. Duże wymiary oraz wysokość zbliżona do wysokości mebli wypoczynkowych sprawiają, że może posłużyć jako dostawka do kanapy.

Duża pufa z pojemnikiem

Cena 350,00 zł

Wysokość pufy jest zbliżona do wysokości siedziska innych mebli. Dzięki temu może służyć jako dostawka do kanapy lub przedłużenie narożnika. Pufa siedzisko pufy otwiera się do góry, odsłaniając duży pojemnik. Standardowy wymiar pufy to 60x60 cm.

Pikowana pufa na wysokich nóżkach do fotela Uszak

Cena 270,00 zł

Śliczna pufa w stylu Chesterfield. Pufę zaprojektowaliśmy, by pasowała do naszego fotela Uszak Chesterfield. Siedzisko zostało wykonane z miękkiej pianki i dodatkowo przepikowane nawiązując do fotela. Ozdobne przeszycie z boku oddziela wizualnie siedzisko od reszty dodając pufie lekkości. Wysokie nóżki pufy zostały wykonane z drewna.

Fotel Uszak Chesterfield 2 w zestawie z pufą

Cena 1 170,00 zł

Elegancki fotel typu uszak z oparciem Chesterfield w zestawie z pufą w tym samym stylu. Miękkie siedzisko wykonaliśmy na sprężynie falistej, dzięki czemu delikatnie się w nie wpada. Oparcie zostało przepikowane w stylu Chesterfield. Dodatkowo zostało ono delikatnie zaokrąglone zwiększając efekt "oplecenia" nas fotelem, z czego uszaki tak słyną. Same...

INFORMACJA O CIASTECZKACH

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna. Pozwalają one ulepszać naszą ofertę i dopasować reklamy do Twoich zainteresowań. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności