Kanapy na wymiar

Rozkładana kanapa w stylu skandynawskim A-15

Cena 1 790,00 zł

Rozkładana kanapa w skandynawskim stylu na wysokich nóżkach. Kanapa nadaje się do codziennego spania. Wysokie nóżki i ozdobne wciągi nadają jej lekkiego skandynawskiego stylu. Automat DL sprawia, że kanapę bardzo łatwo rozkłada się do spania.

Rozkładana kanapa na czarnych metalowych nóżkach A-28

Cena 1 990,00 zł

Nieduża sofa na wysokich czarnych nóżkach. Świetnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu industrialnym oraz nowoczesnym. Nieduże wymiary sprawiają, że nada się także do niewielkich pomieszczeń. Wysokie nóżki wykonane są z metalu malowane proszkowo na czarno nadają kanapie dodatkowej lekkości. Sofa jest bardzo ładnie uszyta. Krawędzie zostały ozdobnie szwem...

Szara kanapa z poduszkami nakładanymi na oparcie A-23

Cena 1 740,00 zł

Solidnie wykonana kanapa z automatem ułatwiającym rozkładanie. Siedzisko zostało wykonywane na sprężynach typu bonell, co czyni tę kanapę idealną do codziennego spania. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel.

Rozkładana kanapa w kwiaty A-12

Cena 1 590,00 zł

Nieduża kanapa z funkcją spania na automacie i pojemnikiem na pościel. Idealna do niedużych pomieszczeń, gdzie każdy centymetr jest ważny. Kanapa jest przygotowana z myślą o codziennym spaniu. Cała powierzchnia została wykonana na sprężynach bonellowych. Rozkładanie jest bardzo proste dzięki zastosowaniu automatu wspomagającego. Jest bardzo pojemna,...

Jednoosobowy tapczan z wąskim oparciem i pojemnikiem Karol

Cena 1 190,00 zł

Tapczan wykonany na sprężynach bonellowych, dzięki czemu spanie jest wygodne i trwałe. Pod materacem znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Wąski bok i oparcie nie zajmują dużo miejsca, a umożliwiają wygodne oparcie poduszki.  Wykonanie stelaża jest bardzo solidne. Pod materacem znajduje się gruba drewniana rama. Pojemnik wykonano z płyty wiórowej...

Modna sofa z czarnymi metalowymi nóżkami i ślicznymi przeszyciami A-27

Cena 1 790,00 zł

Śliczna kanapa na wysokich nóżkach. Zastosowaliśmy metalowe nóżki malowane proszkowo na kolor czarny. Cała sofa posiada ozdobne przeszycia. Kanapa rozkłada się do spania na wygodnym automacie wyskakującym DL. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Kanapę możesz zamówić w standardowym wymiarze lub na dowolny inny wymiar.

Nowoczesna kanapa do codziennego spania Victoria

Cena 1 590,00 zł

Wygodna kanapa z funkcją spania na automacie i pojemnikiem na pościel.  Kanapa jest przygotowana z myślą o codziennym spaniu. Cała powierzchnia została wykonana na sprężynach bonellowych. Rozkładanie jest bardzo proste dzięki zastosowaniu automatu wspomagającego. Jest bardzo pojemna, przestrzeń na pościel znajduje się pod całą powierzchnią siedzącą. 

Stylowa rozkładana kanapa Elisabeth III na solidnym stelażu

Cena 2 270,00 zł

Stylowa kanapa z funkcją spania i naprawdę solidną konstrukcją. Cała konstrukcja kanapy, łącznie ze skrzynią, została wykonana z drewna. Podłokietniki są wykończone ozdobnym drewnem ze srebrnymi wstawkami. Na siedzisku znajdują się ozdobne szycia. Pojemnik na pościel jest duży, zmieści więcej niż jeden komplet pościeli. 

Nowoczesna kanapa z poduszkami nakładanymi na oparcie A-6

Cena 1 750,00 zł

Nowoczesna kanapa z materacem sprężynowym. Zastosowane sprężyny bonellowe sprawiają, że siedzisko nie będzie się wysiadywać i nadaje się do codziennego spania. Automat wyskakujący ułatwia rozkładanie, a pod siedziskiem znajduje się sporo przestrzeni na pościel.

Nowoczesna kanapa z ozdobnymi przeszyciami i poduszkami nakładanymi na oparcie A-24

Cena 1 790,00 zł

Kanapa z poduszkami nakładanymi na oparcie. Kanapa jest przystosowana do codziennego spania. Rozkładanie na automacie jest bardzo łatwe. Pod siedziskiem znajduje się duży pojemnik na pościel. Ozdobne przeszycia podkreślają kształty kanapy. Estetyczne poduszki nakładane na oparcie pozwalają wygodnie oprzeć plecy.

Wersalka do spania na sprężynach z drewnianymi bokami W3

Cena 1 690,00 zł

Wygodna wersalka rozkładająca się do spania. Materac jest przygotowany z myślą o codziennym spaniu. Zarówno siedzisko, jak i oparcie są wykonane w całości na sprężynach bonellowych.  Wersalka ma nieduże boki ozdobione drewnem. Delikatne skośne kształty nadają jej lekkości. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel.

Lekka kanapa na wysokich nóżkach z funkcją spania A-25

Cena 1 790,00 zł

Rozkładana kanapa z podłokietnikami na wysokich nóżkach. Kanapa jest przygotowana do codziennego spania. Sprężyny typu bonell sprawiają, że materac nie będzie odkształcać się z czasem. Dzięki zastosowaniu automatu typu DL rozkładanie jest bardzo łatwe. 

Rozkładana sofa trzyosobowa ze zdobieniami z drewna SK3-6

Cena 3 350,00 zł

Piękna sofa trzyosobowa ze bogatymi zdobieniami. Klasyczny styl nadają jej drewniane zdobienia oraz dekoracyjne wciągnięcia. Drewniane elementy dodają sofie elegancji. Oparcie zakończone jest drewnianymi "uszami". Podłokietniki posiadają z przodu grube ozdobne nogi z drewna, nad którymi zostały ozdobnie wypiankowane na boki. Front sofy również posiada...

Nowoczesna kanapa z poziomym pasem A-22

Cena 1 740,00 zł

Nieduża kanapa w nowoczesnym stylu. Jasne wstawki w kontrastującym materiale pomniejszają ją optycznie. Kanapa jest przygotowana do codziennego spania. Materac wykonany na sprężynach bonellowych nie odkształca się z czasem. Kanapa posiada automat ułatwiający rozkładanie. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Poduszki nakładane na...

Rozkładana kanapa w stylu francuskim z funkcją spania A-26

Cena 1 990,00 zł

Rozkładana kanapa z ozdobnymi podłokietnikami. Kanapa rozkłada się na automacie typu DL i jest przystosowana do codziennego spania. Materac wypełniony został sprężynami typu bonell, dzięki czemu nie będzie się on odkształcać. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Poduszki są delikatnie zaokrąglone na zewnętrznych krawędziach.

Elegancka wersalka Retro z wysokimi nóżkami W7

Cena 1 720,00 zł

Śliczna wersalka w klasycznym stylu. Wysokie nóżki dodają lekkości i pozwalają łatwo utrzymać czystość pod spodem. Drewniane elementy i ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciu sprawiają, że wersalka prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki miękkiemu siedzisku na sprężynach falistych oraz delikatnie pochylonemu oparciu siedzi się na niej bardzo wygodnie....

Wersalka do spania z drewnianymi bokami W3-2

Cena 1 690,00 zł

Wygodna wersalka rozkładająca się do spania. Materac jest przygotowany z myślą o codziennym spaniu. Zarówno siedzisko, jak i oparcie są wykonane w całości na sprężynach bonellowych.  Wersalka ma nieduże boki ozdobione drewnem. Delikatne skośne kształty nadają jej lekkości. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel.

Nowoczesna kanapa do codziennego spania Sevilla

Cena 1 750,00 zł

Wygodna kanapa z funkcją spania na automacie i pojemnikiem na pościel.  Kanapa jest przygotowana z myślą o codziennym spaniu. Cała powierzchnia została wykonana na sprężynach bonellowych. Rozkładanie jest bardzo proste dzięki zastosowaniu automatu wspomagającego. Jest bardzo pojemna, przestrzeń na pościel znajduje się pod całą powierzchnią siedzącą. 

Stylowa rozkładana kanapa Elisabeth

Cena 2 270,00 zł

Stylowa kanapa z funkcją spania i naprawdę solidną konstrukcją. Cała konstrukcja kanapy, łącznie ze skrzynią, została wykonana z drewna. Podłokietniki są wykończone ozdobnym drewnem ze srebrnymi wstawkami. Na siedzisku i poduszkach znajdują się ozdobne szycia. Pojemnik na pościel jest duży, zmieści więcej niż jeden komplet pościeli. 

Nieduża sofa do małego salonu

Cena 1 420,00 zł

Nowoczesna sofa z poduszkami nakładanymi na oparcie. Siedzisko wykonano na sprężynach bonellowych, dzięki czemu nie będzie się wysiadywać. Poduszki zachowują swój kształt - wykonano z jednego kawałka pianki. Sofa jest otapicerowana z tyłu, a więc może stać w dowolnym miejscu pokoju. Sofę możesz zamówić na dowolny wymiar - napisz do nas. 

Stylowa wersalka z ozdobnym drewnem Lupo

Cena 1 690,00 zł

Bogato przeszyta wersalka rozkładana do spania. Materac jest w całości wykonany na sprężynach bonellowych, dzięki czemu nadaje się do codziennego spania.  Boki wersalki posiadają drewniane zdobienia ze srebrnymi wstawkami. Wersalka jest bardzo solidna. Stelaż, łącznie ze skrzynią, wykonano z litego drewna. Pod przestrzenią siedziska znajduje się duży...

Tapczan na wysokich nóżkach T-3

Cena 1 290,00 zł

Tapczan, czyli łóżko jednoosobowe, wykonaliśmy na sprężynie typu bonell. Dzięki temu materac jest wygodny do codziennego spania i długo zachowuje trwałość. Pod materacem umieściliśmy pojemnik na pościel. Wysokie nóżki sprawiają, że pod tapczanem można bez problemu utrzymać czystość. Mieści się pod niego również odkurzacz taki jak iRobot Roomba czy Xiaomi...

Estetyczna kanapa z ciekawymi podłokietnikami A-21

Cena 1 740,00 zł

Solidnie wykonana kanapa z estetycznymi poduszkami i nietypowymi podłokietnikami. Nadaje się do codziennego spania dzięki zastosowaniu sprężyn bonellowych. Automat wyskakujący ułatwia rozładanie. Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel.

Nowoczesna kanapa rozkładana na srebrnych nogach A-3

Cena 1 990,00 zł

Kanapa rozkłada się na automacie do spania. Pod spodem znajduje się pojemnik na pościel. Materac jest wykonany na całej powierzchni ze sprężyn bonellowych, dzięki czemu nadaje się do codziennego spania i będzie służył przez długi czas.Nieduże wymiary sprawiają że sprawdzi się w niedużym salonie czy pokoju. Srebrne metalowe nogi nadają kanapie lekkości.Jak...

Nowoczesna kanapa do codziennego spania A-1

Cena 1 750,00 zł

Solidna kanapa przygotowana do codziennego spania. Pod siedziskiem znajduje się sporo przestrzeni do przechowywania. Cała powierzchnia spania została wykonana na sprężynach bonellowych.

Tapczan z pojemnikiem T-1

Cena 1 350,00 zł

Jednoosobowy tapczan z pojemnikiem i ozdobnym bokiem. Materac wykonaliśmy na sypialnych sprężynach bonellowych. Uwaga: małe poduszeczki ozdobne nie stanowią części zestawu.

Stylowa sofa z drewnianymi ozdobami Charles SK2-3

Cena 3 150,00 zł

Piękna sofa dwuosobowa ze bogatymi zdobieniami. Klasyczny styl nadają jej drewniane zdobienia oraz dekoracyjne wciągnięcia. Drewniane elementy dodają sofie elegancji. Oparcie zakończone jest drewnianymi "uszami". Podłokietniki posiadają z przodu grube ozdobne nogi z drewna, nad którymi zostały ozdobnie wypiankowane na boki. Front sofy również posiada...

Wersalka do codziennego spania w nowoczesnym stylu W4

Cena 1 560,00 zł

Solidna wersalka w nowoczesnym stylu. Ozdobne przeszycia dodają jej elegancji. Siedzisko i oparcie wypełnione sprężynami bonellowymi sprawia, że wersalka nadaje się do codziennego spania.  Pod siedziskiem znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Wersalka rozkłada się do spania w bardzo prosty sposób, wystarczy unieść siedzisko do góry, a następnie...

Nowoczesna sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel S-6

Cena 2 250,00 zł

Śliczna sofa wysuwana do spania. Funkcja spania wysuwana jest do przodu, dzięki czemu kanapa zajmuje mniej miejsca wzdłuż ściany. Na oparciu znajdują się ozdobne przeszycia. Materac służący w dzień za siedzisko stanowi część przestrzeni do spania. Wykonujemy go na sypialnych sprężynach typu bonell, dzięki czemu jest ono odporny na odkształcenia. Pod...

Bogato zdobiona stylowa sofa dwuosobowa z funkcją spania Charles SK2-4

Cena 3 150,00 zł

Piękna sofa dwuosobowa ze bogatymi zdobieniami. Klasyczny styl nadają jej drewniane zdobienia oraz dekoracyjne wciągnięcia. Drewniane elementy dodają sofie elegancji. Oparcie zakończone jest drewnianymi "uszami". Podłokietniki posiadają z przodu grube ozdobne nogi z drewna, nad którymi zostały ozdobnie wypiankowane na boki. Front sofy również posiada...

Mała kanapa rozkładana z wzorem na poduszkach A-9

Cena 1 590,00 zł

Nieduża kanapa z funkcją spania na automacie i pojemnikiem na pościel. Idealna do niedużych pomieszczeń, gdzie każdy centymetr jest ważny. Kanapa jest przygotowana z myślą o codziennym spaniu. Cała powierzchnia została wykonana na sprężynach bonellowych. Rozkładanie jest bardzo proste dzięki zastosowaniu automatu wspomagającego. Jest bardzo pojemna,...

Nowoczesna kanapa rozkładana A-5

Cena 1 750,00 zł

Nowoczesna kanapa z estetycznymi poduszkami nakładanymi na oparcie. Nadaje się do codziennego spania, dzięki zastosowaniu sprężyn bonellowych na całej powierzchni materaca. Automat wyskakujący ułatwia rozkładanie, a pod siedziskiem znajduje się sporo przestrzeni na pościel.

Kanapy to meble o szerokim zastosowaniu. Nadają się do wielu typów pomieszczeń. Wybór odpowiedniego modelu uzależniony jest od styl panującego w danym wnętrzu, na szczęście kanapy świetnie wpasowują się w zarówno styl klasyczny, jak i skandynawski, nowoczesny, glamour czy loftowy. Meble te zapewniają odpoczynek w wysokim komforcie, urzekają nowoczesnymi rozwiązaniami oraz eleganckim wykończeniem, dzięki czemu trafią w najbardziej wymagające gusta. Pozwolą one w atrakcyjny sposób zagospodarować przestrzeń pokoju dziennego. Nadają się zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń.

Szczególnym atutem MrSofa są kanapy na wymiar. Uważamy, że kanapa na wymiar to idealne rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczeń. Kanapa do salonu powinna idealnie pasować wymiarem do kształtu pomieszczenia. Taka kanapa za dnia może pełnić rolę stylowego mebla wypoczynkowego, nocą zaś, dzięki łatwemu w obsłudze mechanizmowi ułatwiającemu rozkładanie, przeobrazi się w wygodne miejsce do spania. Świetnie sprawdzą się również w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, gdzie spełnią funkcję łóżka, miejsce zabawy i relaksu, a także uatrakcyjnią wygląd całego pomieszczenia. Nasze meble wykonujemy z najwyższą starannością, dostosowujemy kolory, rodzaj tkaniny, a nawet takie szczegóły jak rodzaj stópek, wypełnienie materaca, czy dodatkowe wzmocnienia, by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

INFORMACJA O CIASTECZKACH

Używamy ciasteczek, dzięki którym nasza strona jest dla Ciebie bardziej przyjazna. Pozwalają one ulepszać naszą ofertę i dopasować reklamy do Twoich zainteresowań. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności